| somerandomdude915 a întrebat:

In primul rand vreau sa precizez ca stau la sat iar viteza mea de internet este jenanta, cel putin pentru mine! Am undeva la 400kb pe secunda! Da bine inteles ca este indeajuns pentru Youtube la 480p-720p maxim, la 1080p are intreruperi!
Am internet de la Telekom, prin cablu!
Ok intrebarea este daca o sa cumpar un router mai "puternic" o sa imi creasca viteza de internet cu cativa mb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Internetul de la Telekom e destul de slabut sad. Poti incerca sa te muti pe Digi (RDS) sau pe AKTA, sunt foarte bune si sunt si la un pret convenabil happy

1 răspuns:
| Conner a răspuns:

Sunt mai multe cauze ori e netu nasol nu ai ce face ori e routeru daca e din ala la 50 de lei fi sigur ca din cauza asta merge asa.Cel mai bine suna sau mergi la firma si spune-le despre asta happy