| Superman1243 a întrebat:

In timp ce foloseam pc-ul monitorul s-a stins brusc, am oprit pc-ul iar atunci monitorul a inceput sa scoata un sunet(ca ceva batai in interiorul monitorului), acest sunet se opreste doar cand pornesc pc-ul iar cand il pornesc este tot fara imagine.
Oare s-a ars ceva in el si trebuie sa cumpar altul sau mai pot sa fac ceva in legatura cu el? A mai avut cineva astfel de problema ca sa ma poata ajuta?

P.S: monitorul(ASUS) il am de 10 ani si pana astazi a functionat perfect!

1 răspuns:
| Gheorghe_Galbura_1999 a răspuns:

Acasa sigur nu poti face ceva dar poti incerca sa dai restart de cateva ori dar trebuie sa te duci la un master