| Scorpions13 a întrebat:

Salut, am o problema si sper ca ma puteti ajuta.

Am un monitor Philips 190S pana acum mi-a mers bine nu am avut nici o problema cu el, dar de ieri au inceput sa aparea niste dungi albe punctate si tremura imaginea foarte tare, am schimbat cablu de alimentare si tot face, iar cand apas deasupra monitorului cu mana se opreste pentru cca 3 minute apoi iar, face. Am uitat sa precizez ca monitorul merge perfect timp de 30-40 minute apoi apar acele dungi si acele tremurari de imagine de care va vrobeam.Va rog ajutati-ma daca stiti si multumesc pentru. intelegere.

1 răspuns:
| alex16mko a răspuns:

Cred ca incet, incet se duce pentru ca dungile acelea apar deoarece se incalzeste prea tare ai grija sa nul ti aproape de boxe sau ceva care are magnet deoarece se magnetizeaza