| kapakapa a întrebat:

Salut,intrebareabig grinvd rom se afla in acelasi loc cu cd rom? Sau trebuie instalat? Funda pentru raspunsuri rapide!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Daca ai unitate DVD-Rom, DVD-RW functioneaza si CD-uri si DVD-uri. daca pe unitate scrie doar CD-Rom sau CD-RW atunci suporta doar CD-uri insa erau odata demult acum toate calculatoarele au DVD-RW

5 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

E in acelasi loc

| alexxis0712 a răspuns:

Il ai in acelasi loc desigur

| Oviiyy a răspuns:

Raspunsul este da

| elisabeta88 a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic, depinde de ce ai tu fizic introdus in unitate. Poti intra in "My Computer" si acolo iti arata ce este.

| kapakapa explică (pentru elisabeta88):

Am intrebat deoarece am cumparat azi fifa 12 si scrie ca e compatibil cu dvd rom