| anonim_4396 a întrebat:

ipad 3 sau ipad mini? argumente va rog! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Ipad mini. Culorile sunt vii si stralucitoare. Textul este afisat cu claritate. Iar ecranul de iPad mini este perfect dimensionat pentru a furniza o experienta la nivelul consacrat de iPad.
Aplicatiile create pentru iPad functioneaza si cu iPad mini. Asfel, puteti gasi in App Store aplicatii grozave pentru practic orice activitate v-ati putea imagina.
iPad mini are conexiuni Wi-Fi de pana la de doua ori mai rapide decat orice model anterior de iPad.
Succes! puppy dog eyes Pup!:*

7 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Ipad3 e mai performant!winking

| Iulian03 a răspuns:

Ipad3 e mai bun.

| AlexandrulS a răspuns:

Argument nu este nevoie e ceva de genu ai spus domle. iphone 3 sau iphone 5? Deci daca vrei pentu ceva performant si de calitate superioara alege ipad 3 dar daca vrei ceva gen. dragut si fashion sau pnm cum vrei tu sa ii zici ia ipad mini

| killeru22 a răspuns:

Ipad 3 e cu mult mai performant decat ipad mini dar e si mai scump eu as alege ipad 3.

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Ipad3 cai mai smecher

| spioanele3 a răspuns:

Ipad mini, este mult mai usor de folosit. Daca vrei ceva mai performant cumperi ipad 3.

| spioanele3 a răspuns:

Ipad mini este mai accesibil.