| SanduMircea a întrebat:

Salut la acest calculator merge doar internetul prin cablu sau si prin wifi si este bun pentru gaming sau mai bine fac altul pe bucati? http://www.emag.ro/......DNFVJBBBM/

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prin fir merge, se gaseste bluetooth in forma de usb il bagi si trage net inalambric iar un pc facut din piese poate sa coste mai mult cu mana de lucru si cam aceleasi capacitati ca ala are

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intotdeauna o sa iesi mai conevabil pe piese fata de gata asamblat. Oricum, mergi tu la 95% din cei care au auzit in viata lor de calculator sa vezi daca stiu ce e aia configuratie pe piese. Si nu o sa stie. Iar cei care stiu, nu prea stiu sa le configureze. Drept urmare in magazine sunt configuratii proaste si scumpe...

Răspuns utilizator avertizat