| ciprian501 a întrebat:

Salut la toti! De ce la metin2 gx tot ma da afara din 5 in 5 min! pls ajutati-ma ca moor

Răspuns Câştigător
| nairpic a răspuns:

Salut! Acest lucru se intampla din cauza lagului! adica intra prea multi oameni in joc! asta e! oameni din staff incearca sa rezolve aceasta problema! sper ca te-am ajutat! bafta!

5 răspunsuri:
| aNdreII_2633 a răspuns:

Salut! poate fi si varianta lui nairpic, dar daca te da afara din 5 in 5 minute tu ai lag nu ceilalti.

| maniac a răspuns:

Alt metinizatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma da la fel afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma da la fel afara

| nemuritotul a răspuns:

Si pe mine ma da afara si daca intru din nou imi zice EROARE