| CatalinZs a întrebat:

Salut lume. Am si eu o problema cu tastatura. Am luat si una noua si degeaba. Cand aprind pc scriu parola, merge si dupa cand sa scriu altceva in pc. nu mai merge tastatura. Doar daca tin mult apăsat pe o litera atunci de-abia merge... ce pot face? Dau funda cui ma ajuta sa rezolv

2 răspunsuri:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Incearca si la alt pc vezi daca tot asa face iti recomand sa o returnezi.

| CatalinZs explică (pentru MadnesOfJuice):

3 tastaturi diferite. aceeași problemă... poate sa fie de la usb-ul de la pc?