| mennenspeed a întrebat:

Sall. Am o problema cu tastatura mea...se aprind becurile NUM LOK, CAPS LOC si SL. dar nu functioneaza, nu merge nici un buton.cine ma poate ajuta sa rezolv probema? nu vreau rasp: cumpara alta sau arunc-o la gunoi. cine ma ajuta sa o refac sa functioneza are FUNDA!

4 răspunsuri:
| alin568429 a răspuns:

Cumpaa alta sau arunc-o la gunoi.laughing

| anotimp2 a răspuns:

Incearca sa-i scoti usb-ul din unitate, si sa-l repui. s-ar putea sa meargawinking

| cristi044 a răspuns:

Duo la reparat

| Contzo a răspuns:

Salut
Incearca sa o cureti cu aspiratorul si eu am avut aceeasi problema