| corsar a întrebat:

M-am decis sa imi iau o tableta. Ma puteti ajuta cu niste recomandari? Oare cum e Prestigio? Ma uitam pe site-uri si chiar am dat de un concurs de la elanko.ro.cica daca te abonezi la newsletterul lor poti castiga tableta 3384B. O are cineva? Cum functioneaza? Arata super bine in poze!
http://www.elanko.ro/concurs-newsletter-elanko.ro.html

2 răspunsuri:
| Clopotyca a răspuns:

Eu o am de cativa ani si merge foarte bine are memorie buna ecranul nu sa zgariat dar sa nu ai incredere in concursuri sau site-uri de pe internet care dau tableta mai ieftina cum ar fi ocazii pentru ca eu am luat ceva de acolo si arata de parca era de 100 de ani era zgariata si memoria era varza.

| corsar explică (pentru Clopotyca):

Mersi mult de raspuns. Totusi m-am inscris la newsletterul de la elanko.ro, poate castig tableta big grin de obicei nu ma uit la produse foarte ieftine care ridica semne de intrebare. dar eu am mai facut cumparaturi de la elanko.ro in trecut si baietii sunt chiar foarte ok. concursul cu abonarea la newsletter e pe bune. mersi inca o data de raspuns!