| ShaPPer a întrebat:

Salut , m-am decis sa raman la windows 7 dar am o problema , Nu pot instala driverul placii video , cand bag cd si dau setup imi da bluescreen si se restarteaza pc , de 3 ori am facut asta. Placa mea video este: ATI Radeon 9550 / X1050 Series(Microsoft Corporation - WDDM). Va rog mult daca imi puteti da driverul big grin

2 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Lasa driverul de pe cd ca ii invechit, descarca-l direct de pe siteul amd http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

| stef22an a răspuns:

Ce windows 7 32 sau 64?