| bogdan2873 a întrebat:

M-am hotarat sa imi iau un PS3 si nu stiu ce sa fac am un buget de 900 de lei si oscilez sa imi iau o consola+controller cam la 600 de lei SH de 500 de GB apoi sa imi iau un pachet PS MOVE in jur de 100-150 de lei bineinteles SH iar de restul sa iau jucatoru asta insemna cam de 200-250 de lei jocurile le voi lua SH dupa forumuri.

Ori daca nu mai am varianta de a astepta pana la black friday si sa vad ce oferte gasesc la Altex sau eMAG ce credeti va scadea un PS 3 super-slim 500 GB cu 2 controllere si poate si 1 un joc la 800-900 de lei

Răspuns Câştigător
| Radar12324565764 a răspuns:

In momentul de fata pe Altex pentru PS3+2 controlere+joc Fifa World Cup Brasil pretul e de 1050 de lei.De black friday ma gandesc ca il poti gasi cu 700-800.

3 răspunsuri:
| bogdan2873 explică:

Ok, dar la ce pret crezi ca o sa il gasesc de black friday si il vreau de 500 Gb plus 2 controllere
Mai astept pareri dau funda la cine imi ofera cele mai multe argumente

| bogdan2873 explică:

Radar, stiam de aceea oferta numai ca problema este ca aceea oferta include versiunea de 12 GB care sunt insuficienti pentru cateva jocuri
Yoda o consola nu ti-o iei doar ca sa nu mai iesi din casa sau sa nu mai socilaizezi din potriva iti chemi prieteni pe la tine te joci un mortal combat si te uiti la un meci.
Anonymus, jocurile le poti lua si SH cu un pret mai mic sau iti pot lua jocuri mai vechi gen fifa08 este 10 lei la altex si daca esti alaturi de cine trebuie o sa te distrezi si cu jocuri mai vechi
Oricum mersi la toti pentru raspuns

| Radar12324565764 a răspuns:

Eu mi-am luat PS3 second cu 460 de lei si m-a tinut 3 luni.Acum trebuie sa il duc la reparat si ma costa inca 200 de lei.Parerea mea e sa astepti pana la black friday, e mult mai ok, dispui de garantie, plus ca e varianta super slim(slim si fat au probleme cu blocul optic). Crede-ma merita asteptat!winking