| kalimdor a întrebat:

Am nevoie sa va dati cu parerea despre pretul unui play station 3 care vreau sa il dau cu 1800-1900 lei deoarece continte: play station 3 super slim 500 gb, 2 controllere, 1 jocuri destul de populare si piperate la pret, play station camera cu 1 controller move+2 jocuri pentru move, sports champions 2 si book of spells si un psp 2004 modat cu card de 2gb...toate astea as vrea sa le dau la pachet daca e posibil sau la schimb pe un ps4 cu minim un joc si desigur un controller... poate nu credeti ca pretul este corect dar vreau sa stiu opinia voastra. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cred ca e o gluma. Nu ai sa scotii banii aia in veci. Pe ce ceri acolo, maxim 1000 lei. Pai cat vrei tu, iti iei ps4: http://bit.ly/1yYgnOw plus o maneta, plus abonament ps plus de unde se pot descarca multe jocuri lunar.

| kalimdor explică:

Scuzati-ma...contine 12 jocuri, nu 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu ar da pe un PS3 la mana a doua mai mult de 9 milioane, orice ar avea el.