| Rodika91 a întrebat:

Salut.M-am inregistrat nu demult pe google chrome sa-mi mai scot niste aplicatii si dupa aia cind deschid pagina de internet nu-mi mai apar icoanele alea care erausalvate de mine, adica erau facebook icoana mare, google si altele de toate sunt 8 iconite mari in mijlocul paginii. Ajutati-ma va rog cine stie

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Icoanele salvate de tine, cred că de marcaje zici.
Intră la setările browserului (http://omnitechsupport-scam.com/......ttings.jpg ) și de la pornire, la Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini vezi să ai setată doar
www.google.ro iar de la Aspect
să ai ambele bifate Afișați butonul Pagină de pornire (dai pe Modificare și lași doar www.google.ro )
Afișați mereu bara de marcaje
Elimină de asemenea extensiile pe care nu le folosești.