| Gîndac_Andrei_1994 a întrebat:

Ma aflu aici pentru ca am intampinat o problema si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva.
Deci.
Astazi am apucat sa scriu cateva texte importante, intr-un fisier txt(text document), am scris ceva..si era foarte important, si din nefericirea mea si ghinionul pe care mi-a sarit in cale... mi s-a luat curentul si tot odata mi s-a inchis calculatorul.
Problema este ca eu am scris textele alea in fisierul ala, dar am uitat sa le salvez intre timp...si dupa ce mi s-a inchis calculatoru. automat am pierdut acele texte.

Stie cineva daca le pot recupera?
Va rog mult.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca scriai in word aveai sanse sa le recuperezi, iti salva automat la fiecare 5 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei de la capat.De preferat sa scrii pe un laptop care are baterie cat de cat.

| Secret2000 a răspuns:

Din pacate nu le mai poti recupera...