| somerandomdude713 a întrebat:

Salut, ma aflu intr-un sat şi doresc sa imi iau internet de la Orange, serviciul de internet fix, deoarece la noi nu au introdus fibra optică ('gamiaş).
În fine spuneți-mi, merită?

Răspuns Câştigător
| StoenicaClaudiu a răspuns:

Eu am net pe laptop (cand plec din oras)si am semnal bun aproape prin toata tara! In Bucuresti am prins Lte 4G si aveam constant 50-55 mbps cu un abonament de doar 60 lei pe luna! In afara bucurestiului am avut doar Hsdpa si aveam 4-5 mbps! Dai funda?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut GameRyan,

Iti recomand sa te adresezi unui magazin Orange Shop pentru mai multe informatii privind oferta comerciala pentru internet. De asemenea poti verifica daca ai acoperire pentru conectare la internet prin accesarea acestei pagini: http://www.orange.ro/acoperire/.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Grande a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita am intalnit problema la un coleg..sta tot la tara mai departe de oras si ii downloadeaza cu 2-3 mb/s mie in oras cu 10-12 daca ai bani gramada si nu ai ce face cu ei ai putea sa dai dar parerea mea e ca ai da banii degeaba thinking depinde acum cat de multumit esti de serviciul de internet actual