| BuciSh0t a întrebat:

Salut.ma ajutati si pe mine cu ceva urgent va rog?big grin.

Am la dispozitie intre 4 si 6 mil big grin.si mai am un calculator :

Placa de baza Amd sempron 2500+
Placa video : Ati radeon 9250 128 mb.
Procesor 1, 7 ghz.
Memorie: 512 mb ram ddr1 ( 2 placute )
Hard 40 gb.

Va rog sa imi spuneti c mias putea sa imi mai schimb la el.

Multumesc.va rog frumos sa ziceti mai mult pareri big grin. dau voturi... funde.big grin

2 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Pentru început ar trebui să schimbi procesorul si memoria ram. împreună cu placa de bază desigur. apoi când mai faci rost de bani placa video şi hard-diskul.

| V0ltaJ a răspuns:

Pai tias recomanda sa iti mai pui ceva RAM macar sa ai 1-2 GB sau mai strangi pana la 10 mil, vinzi placa video care o ai si iti iei alta mai buna