| FuNYuY a întrebat:

Salut,ma intereseaza sa cumpar o tableta Allview eco
(http://www.domo.ro/Computere/Tablete/Tablete/Allview/Tab leta_Allview_ECO)

4 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

In afara de faptul ca are display rezistiv, si ca are doar 512 mb ram, e bunicica la banii ei.
Cel mai bine te duci si o incerci la fata locului, ori la domo ori in alta parte unde o are expusa.

| FuNYuY explică (pentru AstonMartin):

Credeti ca imi da voie sa o incerc, am bani pusi de o parte dar nu stiu ce sa zic are android 4.0 nu 2 sau 3

| AstonMartin a răspuns (pentru FuNYuY):

Normal ca iti da voie, daca e expusa, cauta un magazin unde e expusa, altex, flanco, domo, eMAG.
E mai bun android 4 decat 2, cu cat e mai nou cu atat e mai bun

Daca mai poti adauga ceva bani la buget, mai bine iei http://allview.ro/......descriere/ are 1gb ram, capacitiv display.

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Si nu gasesti sau vrei mai ieftina? Daca are android peste 2, 3 e buna, sau poti merge la un magazin, si poate gasesti si faci o proba sa vezi