| DeZaXaT10 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa imi instalez Drivere-le? Se pricepe careva? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai nu ti le instaleaza automat ca sunt optionale. du-te aici http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Install-Windows-updates ca sa citesti cum sa accesezi udate-urile optionale.

11 răspunsuri:
| th3end a răspuns:

Drivere la ce component?

| DeZaXaT10 explică (pentru th3end):

Video si Grafica.

| Ola43 a răspuns (pentru DeZaXaT10):

Cauta pe net driver-ul pentru placa video, scrii: nVIDIA geforce gt 630m driver ( scrii ce placa ai)winking, dar nu ai primit cd-uri la pc?

| DeZaXaT10 explică (pentru Ola43):

E ceva complicat nu am cd-uri stiu sa pun si eu drivere, dar pe net dau pe cel care se potriveste si nu merge

| al3xander a răspuns:

Daca ai cel putin windows vista du-te in control panel->windows update->optional updates si acolo gasesti lista cu driver-ele de care ai avea nevoie (le selectezi si le instalezi)

| DeZaXaT10 explică (pentru al3xander):

Am windows 7 Ultimate si am dat update si nu a instalat nici un driver!

| DeZaXaT10 explică (pentru al3xander):

Ti-am dat funda..acum imi poti face si mie drivere-le?

| al3xander a răspuns (pentru DeZaXaT10):

Ok mersi: imi poti spune ce calculator/laptop ai?

| DeZaXaT10 explică (pentru al3xander):

Un Sony vaio. daca vrei iti dau id de mess sa putem vorbii.

| al3xander a răspuns (pentru DeZaXaT10):

Pai nu ti le instaleaza automat ca sunt optionale. du-te aici http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Install-Windows-updates ca sa citesti cum sa accesezi udate-urile optionale.

| tr3ig a răspuns:

Drivere la ce? la calc/laptop, telefon, televizor, frigider, cuptor cu microunde? la ce drivere. daca sunt alea de calculator dai next pana se termina de instalat

| DeZaXaT10 explică (pentru tr3ig):

Drivere-le la pc