| alex2009 a întrebat:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva caut si eu un codec pentru gom player ca pe saitul pe care m-a dus programul sa descarc codecul nu s-a descarcat complet codecul care il caut este AC3Filter 0.70b am cauta si pe google dar eu nu am gasit poate ma ajutati voi. Multumesc

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

K-little codec pack full folosesc si eu si nu imi face probleme niciun fisier video.

3 răspunsuri:
| th3mirr0r a răspuns:

Pune pe google >> download ca-little codec pack; astea is cele mai bune; sa iti alegi ce versiune dorestiwinking succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GOM Player are codecuri proprii și poate utiliza (pachete de) codecuri independente numai dacă este setat în acest fel. Ultima versiune a lui GOM Player redă aproape toate tipurile de fișiere audio/video, nu ai nevoie de AC3F.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca siteul:http://www.free-codecs.com/download/ac3_filter.htm