| PentaKillsLeagueofLegends1996 a întrebat:

Salutare TPU de cateva zile nu pot sa descarc nimic de pe internet cand dau sa descarc ceva imi ramane blocat sau daca se descarca imi zice ca programul sau jocul nu a fost descarcat complet cine ma poate ajuta dau funda...

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul.Asa am patit si eu si nu ai alteceva sa faci.Cred ca este un fel de virus... Bafta happy

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică (pentru Romeo44):

Am rezolvat de fapt trebuie sa stergi tot Temp parca ceva de genu nu mai stiu sigur cum se numeste dar cred ca Temp am sters tot si am dat restart la calculator si a functionat mersi de ajutor ai funda big grin

2 răspunsuri:
| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Daca ai filmat un PentaKill si vrei sa apara in videoclipul urmator nu uitat sa ma contactezi pe: