| vLad_4739 a întrebat:

Mai de mult mi-am achizitionat un PSP 3004. Am incercat sa-l modez, facand bateria pandora, varianta hard. Adica desfacand-o. Am lipit-o cu scoci, si am bagat-o in psp. Psp a mers, bineinteles modarea nu a mers din cauza softului si a placii de baza. Acum cateva zile am constatat ca carcasa de la bateria era putin scoasa, asa ca am scos bateria si am lipit-o la loc. Acum nu imi mai intra in "slotul" ei! Am lipit-o foarte meticulos si am incercat sa o fac sa fie cat mai stransa. Va rog frumos daca aveti vreo solutie ajutati-ma, in afara de a cumpara alta noua. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cu bateria nu se joaca, daca nu cumperi alta nu ai ce sa-i faci la psp, ramane piesa de muzeu.