| anonim_4396 a întrebat:

Salut membri TPU! Imi puteti spune care telefon este mai bun din punct de vedere hardware dar si pentru gaming dintre Samsung Galaxy S2 / S2 Plus?

5 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Plus

| DAnc3 a răspuns:

Au acelasi hardware singurul plus care il are plusu este android si ca are 8gb nu 16 cum are normal s2.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S2.

| AndreiUdinese a răspuns:

Este mai bun s ii uitete si tu pe gsmarena

| catalinm93 a răspuns:

Daca il vrei pentru procesor rami si alte chestii iti recomand Samsung galaxy s2 daca il vrei doar asa sa zici ca ai si tu un telefon ia-ti s2 plus din punctul meu de vedere s2 este un telefon de durata cu care iti faci treaba si are un design foarte bine realizat sper ca te-am ajutat