| Chrysstian a întrebat:

Voi ce telefon ("smartfone") mi-ati recomanda (din punct de vedere hardware&software)?

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

La partea hardware nimeni nu se mai poate pune momentan cu Samsung insa pe partea de soft iOS-ul este superior.

| Chrysstian explică:

1.note 2
2. iphone 5
3.s3
Iphone 5 este mai bun decat s3, din cauza "CHIPSET-ului"
iphone 5: hardware: -dual core 1, 3 GHz, chipset Apple a6
Samsung galaxy s3: hardware: -quad core 1, 4 GHz, chipset exynos 4412 quad
Iphone 5 se misca mult mai bine decat s3 din cauza chipset-ului
http://www.youtube.com/watch?v=lTLLLNUMm1w
http://www.youtube.com/watch?v=UiqxwwzVShM
nota acordata pentru note 2 la hardware a fost 10, pentru iphone 5 a fost 9, 9, iar pentru sgs 3 a fost 9

| Akeron a răspuns:

Cei de la Samsung sunt foarte seriosi si profesionistiwinking Iti recomand daca te tine buzunarul Samsung Galaxy S3 sau Galaxy Note 2 sunt cele mai performante telefoane din punctul meu de vedere big grin

| UnFoRgIvEn a răspuns:

Pai spune-ne si bugetul pe care il ai pentru cumpararea smartphone-uluihappy