| AlexandarAlx a întrebat:

Salut mi-a luat mami din Spania un laptop Acer aspire E1-570 si nu imi arata butonul la dvd sa il deschid, ce fac?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai un levier de scos anvelopele la mașini pe acasă îl poți folosi ca să deschizi ușița DVD rom-ului(glumeam desigur), sau să dai un click dreapta pe drăcia de optic din My computer și se va deschide, sau să vezi dacă cumva nu are o șină ce îl ține închis și se poate trage FINUȚ nu ca ciobanu de el.Succes

| K0sti a răspuns:

laughing Pai cine vrei sa ti-l arate! Vreun chinez mic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la my computer- dai clcik dreapta pe dvd-ram si ai optiunea de eject. Asta e.

| AlexL28 a răspuns:

Nu mai pui intrebari tampite pe net si iti rezolvi singur problemele

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Si eu am Acer si nu am buton.
eu trag de sania de la dvd.
mult noroc.
Dai si funda?