| catalinb a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat carcasa:
http://www.emag.ro/carcase/carcasa-raidmax-quantum-negru --pRMX-QNT
Adica trebuie sa vina.
Eu am o sursa de 450 W, ar duce toata carcasa? Adica tot PC.
Carcasa are 5 coolere.

2 răspunsuri:
| GabrielVoicu a răspuns:

Nu este o problema sursa. Probabil ca duce dar daca observi ca nu face fața ii mai pui niste coolere cu 5 lei bucata care le atasezi pe placa de baza. Dar dupa parerea mea ajunge doar sursa de 450W.

| catalinb explică:

Mane ma refer la sursa, adica sursa are 450 W scrie pe ea. Un cooler cam cat cosuma, ca numai carcasa care trebuie sa vina are 5 coolere!