| SkullDrawer a întrebat:

Mi-am achizitionat o tableta coby kyros mid7036 si a-s dori sa aflu cum pot instala google play market si mai am o intrebare daca stiti de unde sa descarc lol pentru android. Ps :tableta am luat-o de la un magazin cosmote...

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Ar trebui să ai Android Market în tabletă. Mai caută. Dacă nu, descarcă aplicațiile de pe browser (https://play.google.com/store?hl=ro). Îți trebuie un cont Google.

Nu există League of Legends pentru android. Și chiar dacă ar fi, ți-ar trebui o tabletă/telefon de măcar 800 lei ca să meargă jocul.