| WerTel a întrebat:

Mi-am achiziționat un google home mini azi dar nu știu dacă trebuie menținut mereu în priză.

Dau fundă! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| GabiLeonte2 a răspuns:

E mai bine sa nu il pornesti, opresti, pornesti, opresti...etc. Daca ai sa te interesezi pe diferite forumuri (ex:reddit) ai sa afli ca oamenii il tin in priza 24/7 chiar daca sunt plecati sau nu. Acum conteaza si de reteaua electrica pe care o ai. Daca ai fluctuatii dese si majore e posibil sa afecteze alimentatorul. In rest ar trebui sa fie okey.

| WerTel explică (pentru GabiLeonte2):

Mersi! seară bună! :*

1 răspuns: