| UnNimeni_3979 a întrebat:

Mi-am achizitionat un pc zilele trecute nu cred ca conteaza configuratia, faza e ca mi-am bagat windows xp prima data, nu prea sunt obisnuit cu xp-ul si l-am schimbat, am bagat windows 7 ieri, dar astazi am luat pack-ul cu limba romana si am uitat update-ul deschis. Dupa putin timp mi-a aparut Windows Genuine, am incercat sa-mi reactivez windows-ul dar nu mi-a mers. Mi-am reinstalat windows-ul acum si sunt intr-o dilema, afecteaza cumva pc-ul reinstalarea windows-ului des? Rog seriozitate, nu orice raspunsuri postate in prostie. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Reinstalarea des nu afectează tare mai ales dacă ți un windows măcar o săptămână, afectează doar dacă îl schimbi de 2-3 ori pe zi, zilnic dar nu cred ca este cazul.

| stuffhappens a răspuns:

O vazut ca este piratat si de aia nu te-o mai lasat