| Irimia_Raul_2000 a întrebat:

Am o problema la PC. Zilele trecute mi-ai schimbat windowsul ca avea ceva probleme. Azi mi-am bagat toate programele si ce aveam nevoie, si m-am apucat sa fac windows update. Erau vreo 200 dintre care vreo 50 au esuat plus ca s-a mai si dat rr in timpul update-ului. După ce s-au terminat toate si-a dat rr si cand apare faza aia cu "Welcome".mie nu mai imi apare asta. E tot albastru dar scrisul ala nu mai e. Apoi se deschide si tot ce am pe desktop se vad dar numele lor nu se vede. Cand dau click dreapta la refresh sau ceva, tot asa numele nu se vede. PRACTIC nu mai imi arata numele la nimic... Nu stiu exact de la ce e. Mi-a zis cineva sa dau windows restore. Dar cum as putea da cand eu nu vad nici pe ce dau click. Va rog raspundeti rapid!

2 răspunsuri:
| UnNumeAmNevoie a răspuns:

Este din cauza ca nu ai setata optiunea de ati arata numele Programelor, Jocurilor etc. in Control Panel am avut si eu aceasta problema, am chemat pe cineva priceput si ma ajutat.Iti recomand sa chemi pe cineva (In care ai incredere) sa til faca sau cauta un tutorial pe Internet.

Funda?big grin

| Irimia_Raul_2000 explică (pentru UnNumeAmNevoie):

Pai frate...eu nu sunt din Romania. Aici unde sunt eu nu stiu pe nimeni care se pricepe. Tocmai ce am schimbat windows-ul sper ca nu trebuie schimbat iarăşi. Pai si tutorial cum gasesc? Cum sa scriu?