| Grin a întrebat:

Salut,mi-am cumpărat o placă video GeForce Synergy 210, si am o dungă neagră sus și una in partea dreapta,am intrat in setarile ecranului, pun 1366x768 ce il foloseam înainte de ami cumpăra placa video, dar acum nu-mi mai merge.
Cum să fixez chestia asta?

5 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

Cauta drivere pentru marca si modelul placii, banuiesc ca nVidia...este?

| Grin explică (pentru AlexNet74):

Daa,am instalat drivere-le am pus si modelul plăcii.
Faza e că cînd am cumpărat pc-u cu trei ani în urmă mi sa întîmplat la fel.
Dar a venit un tip și mi-a pus totul ok.

| AlexNet74 a răspuns (pentru Grin):

Nici o idee, dar daca ai posibilitatea incearca sa reinstalezi Windows-ul

| Grin explică (pentru AlexNet74):

Da măine îl reinstalez, că windowsu de acum nu-mi recunoaște incă 1 gb de ram.

| AlexNet74 a răspuns (pentru Grin):

Ok, succes si nu uita sa iti salvezi chestiile importante gen poze, muzica etc.