| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat recent un telefon HTC Chacha si sunt incantata de aplicatii. Dar faza este ca am 2 conturi de facebook, si nu stiu sa ma deloghez(deconectez) de pe unul dintre ca sa pot intra pe celalat. Am cautat si nu am gasit buton de iesire, cine s-a confruntat cu aceeasi problema sau stiu va rog sa imi zica. Multumesc

1 răspuns:
| Marcoci_Dan_1997 a răspuns:

Sunt un bun stiutor in telefoane, la telefonul tau poti incerca cind esti pe pagina facebook sa apesi meniul ajutator acest buton este situal linga tasta home