| DjSannan a întrebat:

Buna as avea o intrebare am cautat dar nu gasesc. Am un Samsung cumparat recent J5 2016 toate bune si frumoase cand dau internet imi intra o multime de reclame de la Magazin Play si nu stiu cum sa scap de aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| Catalin0486 a răspuns:

De reclame nu poti scapa din pacate in ziua de astazi, cu atat mai mult pe telefon. Chrome nu iti va bloca reclamele dar este mai usor sa gestinezi ferestrele noi pe care ti-le deschid reclamele si sa le inchizi tu mai rapid. Referitor la Adblock, pe telefon nu cred ca functioneaza sau cel putin nu 100 % fara ca telefonul sa aiba root. Iar root-ul iti anuleaza garantia.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Browser-ul Adblock ar trebui să îți rezolve acestă problemă

| MihaiGe a răspuns:

Iti recomand ca Browser - Google Chrome. Daca nu functioneaza iti recomand si niste aplicatii gen AdBlock.