| PrOEvolution a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un laptop acer extensa 5635zg este bun? Este performant? Ca cei de la care l-am luat au zis ca este performant. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Este bunice singuru dezavntaj e la procesor ca are cache de 1 mb dar totusi e in doua nuclee si e un avantaj oricum se poate schimba.un avantaj f mare e placa video dedicata invidia de 512
in mare asa este bun la banii astia e f bun eu l-am vazut pe eMAG cu 16 mil sper sa nu fi dat mai mult de 17fundita pls mersi

1 răspuns:
| nevermint a răspuns:

Citeste aici cea mai completa recenzie care am gasit-o pentru tine : http://jurnaldepariu.com/review-acer-extensa-5635zg/