| andrey696969 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop Samsung anul trecut, totul a mers bine, pana acum o luna cand au inceput sa se miste jocurile care inainte mergeau perfect, sa se blocheze si sa se miste in reluare, totul e ok 5 - 6 minute apoi merg in reluare. Am schimbat windowsul de mai multe ori, si la fel merg bine o saptamana, apoi aceeasi problema... Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Rando a răspuns:

Eu zic sa iti instalezi programul CCleaner si sa mai cureti registry-ul.