| Gyany02 a întrebat:

Salut mi-am cumparat un nokia 303 clasic, si nu stiu cum pot vizualiza videoclipuri pe ypu tube, dau sa vad un videoclip dar nu merge imi zice "imposibil de gasit clipul media", va rog frumos ajutati-ma, ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Bai nu are flash player nu ai cum sa faci asa ceva si de ce ai vre ca ar merge ca naiba daca ar merge din cauza conectiunii cu viteze mult prea mica adica vreo 500 kb/s maxim