| Marinngg a întrebat:

Sall all! am un Nokia 2730 Clasic si vreau sa intru pe youtube sa ma uit la videouri si nu mg.Sa va explic dau pe un video imi apare urmariti videoclipul dau pe 'urmariti videoclipul'iar apoi imi apare porneste fluxul dau ok si scrie imposibil de gasit clipul media va rog trebuie ceva instalat va rog mult explicati-mi pas cu pas

4 răspunsuri:
| SuntDur a răspuns:

Orice ai face nu merg vidioclipurile decat daca le descarci sau sa iti cumperi alt telefon cu touchscreen ca sa iti mearga videoclipurile.

| Nikolas1 a răspuns:

Ma ia-ti Adobe pentru tel, e un programel micut care te ajuta sa vizualizezi videourile, nu trebuie neparat sa ai alt tel cum zice alahappy

| Marinngg explică (pentru Nikolas1):

Da-mi terog un site de unde sa downloadez Adobe pentru tel ca nu gasesc