| Vio_Viorel_1992 a întrebat:

Salut,mi-am cuparat niste casti si nu mi se aude partea dreapta,e ca si moarta, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Zaharia_Lorin_2000 a răspuns:

Vezi ca mufa sa nu aiba praf intai. Daca nu e de la asta, incearca sa reinstalezi driverul audio. Il dezinstalezi din Device Manager si apoi il instalezi iar. Succes si sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| medicine a răspuns:

In principiu, incerci ce spune Zaharia_Lorin_2000. Daca nu merge, te duci la magazinul de unde le-ai cumparat si le ceri banii inapoi sau o alta pereche care sa functioneze (si o testezi la fata locului).

| Vio_Viorel_1992 explică (pentru medicine):

Castile merg la telefon, dar la Pc numai una!

| medicine a răspuns:

Castile uneori au doua mufe, una roz si uun verde. Incearca cu amandoua. Poate aia de la telefon nu e buna in calculator, sau poate nu ai pus-o in gaura potrivita de la calculator.