| AlinC17 a întrebat:

Mi-am facut un cont gmail cu un numar de telefon, dupa care am sters contul, deoarece nu era bun numele(initial facut in gluma).
Acum, am nevoie de un cont gmail si nu ma mai lasa sa folosesc numarul respectiv. Ce pot sa fac, fara sa schimb numarul? (e numarul meu, si nu pot sa il schimb doar asa.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Stergi contul vechi, iar dupa cca o luna iti faci unul nou.
Sau iti faci o adresa de e-mail pe alt server (de exemplu pe yahoo).

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mie nu mi-a cerut niciun telefon ca sa am cont de Google.

Bula
| Bula a răspuns (pentru doctorandus):

Da, de pe calculator poti crea cate conturi vrei.
"Problema" lui apare doar daca isi creaza contul de pe telefon "destept".

| doctorandus a răspuns (pentru Bula):

Dap, plus că eu am trei conturi pe același telefon (simultan).