| Simedrea_Mihai-Nicolae_1995 a întrebat:

am o mica problema sad Mi-am facut in trecut mai multe conturi google... si am atins limita maxima pe numarul meu de telefon. Bun! Am sters 2 conturi de pe acest numar si am incercat sa fac din nou un cont pe acest numar, si nu merge! Nu stiti de ce nu merge? pentru ca l-am sters (contul) de cateva ore? si am incercat sa fac altul pe numarul respectiv?

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Stergi Cache si cookies din browser dupa ce stergi schimbi IP-ul

| AlanIprechüm a răspuns:

Eu am la conturi de Google pe acelasi numar si tot nu ating limita. Incearca sa reinstalezi browserul si sa-ti faci alt cont de Google dar cu acelasi numar. Poate merge.