| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Mi-am instalat mai inainte niste moduri la farming simulator 2015. Dar cand intru sa merg cu tractoarele de la moduri mi se consuma motorina! Stie cineva ce pot face?

5 răspunsuri:
| daniel19ny a răspuns:

Sa alimentezi e ceva normal! sa consume lol

| SaftaDenis09 a răspuns:

Este un bug din mod. Nu cred ca ai ce sa faci decat sa scoti modul ori reinstalarea jocului.

| daniel19ny a răspuns (pentru SaftaDenis09):

Ba da prost esti eu am instalate peste 200 de moduri in far 15 dar e ceva norm sa consume! orce motor consuma!

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru daniel19ny):

Prost esti tu ca el are dreptate...eu inteleg ca se consuma...dar eu nu apuc sa merg 10 secunde cu rezervorul plin ca se si consuma

| daniel19ny a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Atunci e modu prost stergel