| 13gravity a întrebat:

Salut mi-am instalat un program Anti-Porn si am uitat parola pe care am bagat-o la instalare si acum nu imi merge messengerul, opera etc. Vreau sa-l dezinstalez dar nu imi merge deoarece nu stiu parola, niste pareri? Multumesc

Răspuns Câştigător
| camryn a răspuns:

Pai n-are nici o optiune pentru "parola uitata", ca pe messenger? daca nu... reinstaleaza si tu windows-ul big grin

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Asa patesti cand te joci cu programe din astea laughing

| Anonymus314 a răspuns:

Anti-porn...

ce pot sa-ti spun...hmm,incearca sa stergi tot ce e legat de probgramul ala din C, sau, reinstaleaza windowsul

| Adi2ro a răspuns:

Depinde de program, fiecare e diferit mai bine zici si numele.

Dar cauta un LOG fie prin My Documents fie unde e programul instalat. in acel log (fisier de tip txt sau.doc sau ceva document) gasesti datele. In cel mai rau caz poti incerca dezinstalare fortata din Control Panel si daca nu te lasa cauta un program care sa forteze inlaturarea lui chiar si daca cere parola la dezinstalare.

ex: baga pe google > "force remove/unistall aplications"

Răspuns utilizator avertizat
| basexcu a răspuns:

Asa-i cand esti tare-n maini si incet la minte!

| David95_2915 a răspuns:

In acest caz ai putea intra in Start =>> Run =>> si acolo scrie "Restore" (fara ghilimele) si iti dai calculatorul cu cateva zile in urma (inainte de instalarea programului)