| alex2009 a întrebat:

Salut mi-am luat ipod si vreau sa ii iau un incarcator de priza am cautat pe net si am gasit la 130 de lei bine cel gasit pe net mai avea inca cateva accesorii dar acum cateva zile am gasit incarcator de ipod in carffour fara acele accesorii doar incarcatorul la priza cu pret 28 de lei de ce diferenta asta de pret am auzit ca astea de 28 de lei sunt contra facute? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| nousername2 a răspuns:

Daca erau contrafacute nu se mai vindeau in carffur si in plus nu are nici un alt accesoriu
treaba ta faci ce vrei da daca chiar ai nev de incarcator nu ezita