| romanu22 a întrebat:

Salut, mi am luat ps3 si am nu ma jocurii si nu stiu de ce nu merge play stor sa descarc jocuri pe gratis mi am facut cont regiune Romania si imi spune ca nu sunt disponibile jocuri pentru regiune.Ce sa fac? De unde pot sa descarc jocuri gratis pentru ps3 da sa nu trebuiaseca modat ps3 ul.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pe Romania nu ai cum. schimba regiunea, pune sua

| Alexu420 a răspuns:

Incearca sa iti muti regiunea pe USA daca nu merge fa alt cont si o sa mearga!

| TntMan a răspuns:

Asta e problema la ps3
depinde din ce tara esti ca sa poti descarca jocuri

| mihai28 a răspuns:

Uita-te pe cutie din ce zona este, daca este zona 2 fa`ti cont pe uk, asa am facut si eu ca nu stiam, am facut pe ro si zicea ca nu merge, apoi am facut pe uk si merge