| SmArAnDaCaTaLiN a întrebat:

Am un PSP 2004 Modat... imi poate spune cineva cum bag jocuri /muzica/filme pe el? Adica de unde le descarc?big grin Si Merge orice tip de joc?big grin

Răspuns Câştigător
| Arabull a răspuns:

Trebuie sa fie modat in caz ca nu e modat nu merge sa iti bagi jocuri, doar sa cumperi si un joc e destul de scump. Muzica/Filme poti baga pe card si dupa il bagi in psp si gata.

| SmArAnDaCaTaLiN explică (pentru Arabull):

Pai l`am luat modat. M`am uitat prin el si are ceva salvari de la alte jocuri pe care acum nu le mai am. Dar eu nu stiu de unde sa descarc jocurile...

| SmArAnDaCaTaLiN explică (pentru Arabull):

Pai este modat... Eu intreb : de unde descarc jocurile si daca merge orice tip de joc. ( de ex : Merge sa dau pe Google -> Mario download. il descarc in pc -> il bag pe card si merge? )