| JuicyCouture a întrebat:

mi-am luat si eu de cv buun timp un aparat photo Nikon Coolpik L20 si cam face fite. Seara -noapta cand vreau sa fac poze apar niste chestii thinking gen bule asa pe poza si se vede si in ceata :-s sad... ziua nu tot timpu ies ok pozele. big grin
Ma puteti ajuta? spunetsimi :O3 daca stiti ce mod de captura sa dau sau... orice big grin. ca sa iasa [pozele clare si ziua si noaptea big grin.
Funda! ( putin detaliat )

1 răspuns:
| ozn2012 a răspuns:

Noaptea ies bule de la particulele de praf din aer, sau de la ceata happy