| stefycrazygirl a întrebat:

Mi-am luat un Samsung J700 si vreau sa imi bag muzica pe el cu cablul de date.Ma ajutati, va rog?

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Buna, pai ca sa iti bagi muzica pe tel cu cablu de date trebuie mai intai sa iti instalezi un program care se afla pe cd care ti lau dat ei, cred ca cd se afla in cutie dupa ce instalezi gata o sa mearga sa iti trimiti muzica, daca nu stii lasa-mi un mesaj cu id tau happy

| laura_8904 a răspuns:

Intai introdu cd si urmreste instructiunile adica instalezi o iconita pe dekstop si de acolo poti sa intrii si sa iti bagi ce vrei pe tel

| piSsuletZ a răspuns:

Pai si ce e asa greu?! Conectezi cablu de date la tel si apoi bagi capatul alalant in unitate. dupa asta o sa-ti apara in pc o sectiune noua cu numele telefonului sau a cardului tau.