| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Am un samsung j700. Vreau sa ascult muzica in timp ce navigez meniul si altele.Se poate acest lucru?

2 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nul asculta pe tipul de mai jos am si eu tot samsung j700 bine mai am si un lg dar lasa asta fii atent iti bagi muzica in playlist si poti sa faci orce si sa asculti si muzica chiar poti sa si joci

| forchan a răspuns:

Se poate. Te duci la un magazin de electronice, si iti cumperi un "ipod" (se pronunta "ai-pod"). Asa poti sa si navighezi in meniu, sa joci tetris si sa asculti muzica in acelasi timp