| Rexofere a întrebat:

Salut! Mi-am luat windows 10 pe un nou laptop luat de pe site-ul celor de la Microsoft. L-am pus, l-am configurat, iar acum pot sa folosesc windows-ul. Problema este ca nu am un license key pentru a activa windows-ul. Deci, intrebare, ea este: pot sa pun un license key chiar si dupa ce am instalat windows-ul?

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da, Intri in Setari si adaugi key-ul pentru activare.

| Rexofere explică (pentru Intruder19):

Si ce fac daca nu am un key?

| Rexofere explică (pentru Rexofere):

Gen de unde sa iau un license key?

| Intruder19 a răspuns (pentru Rexofere):

Cumperi, gasesti pe cel.ro la 20 lei licenta.

| Rexofere explică (pentru Intruder19):

Cel.ro este sigur?

| RAY a răspuns (pentru Rexofere):

Si eu il folosesc si lucrez in domeniul IT

| Intruder19 a răspuns (pentru Rexofere):

Eu am cumparat cateva licente de la ei si nu am avut probleme. In general sunt licente luate din India si de asta sunt mai ieftin. Pana nu se supara Microsoft si face un wipeout nu cred ca o sa fie probleme. Poti cumpara linistit licenta de la cel