| Rajik a întrebat:

Salut, mi-am pus recent windows 10, aveam windows 7 înainte și am probleme cu bateria, dacă laptopul nu sta la încărcat tot timpul și se tot aprinde și stinge beculetul de la baterie și când se stinge dekstopul se face întunecat și când se prinde revnie la normal. Asta nu e o problema foarte mare, dar se blochează foarte des și merge câteva secunde dar se blochează câteva minute... Ce aș putea să fac?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa stergi Windowsul 10 si sa revii la 7. Windows 10 e nou si are o gramada de bug-uri. Problema cu bateria nu este de la Windows. Probabil ca este pe duca (slabita) bateria.